piątek, 21 czerwca 2013

Tematy zabaw animacyjnych cz. 1

Oto niektóre tematy zabaw tematycznych dla dzieci. Jestem otwarta również na Wasze inne propozycje, bo wiadomo, każde dziecko jest inne i lubi to co lubi :)


Czarna Perła i poszukiwanie pirackiego skarbuJack Sparrow ukrył swój wielki skarb gdzieś na Karaibach. Po 200 latach, mali, głodni przygód piraci chcą go odnaleźć. Nie bedzie jednak łatwo...zaszyfrowane wskazówki, poukrywane przeszkody, a nawet rekiny! Te i inne niebezpieczeństwa śmiałkowie będą musieli pokonać, aby dostać się do skrzyni pełnej skarbów. Ale dzielni piraci na pewno sobie poradzą!
Aghrr... Ahoj!


Monster High  i najlepsze straszyciółki na świecieNajlepsze straszyciółki na świecie urządzają imprezę w Straszyceum. Was również nie może tam zabraknąć! Konkursy, tańce i niezapomniana zabawa wśród upiorów to jest to co każdy potwór uwielbia :)


Hrabia Dracula i upiorna imprezaHrabia Dracula zaprasza do swojego Hotelu Transylwania, aby wśród strachów przeżyć niezapomniany bal! Na balu będą pająki, labirynty, czosnek i inne upiorne upiory...
Jeżeli się nie boisz to strrrasznie zapraszam!


Indiańska wioskaHowgh!
Jeżeli zdecydujecie się przenieść na dziki, nieznany ląd, to wódz plemienia Indi nauczy wszystkich przybyłych robienia specjalnych pióropuszy. Po ceremonii nadania imion indiańskich, staniemy się pełnoprawną społecznością wioski, a jubilat/ka zostanie wybrany/a na szamana. Czekać nas będą rytualne tańce, polowanie na bizony, próby na odwagę i wyplatanie łapaczy snów.


Lot na obcą planetę DzieciolandięLot statkiem kosmicznym, przeprawa w deszczu meteorytów, lądowanie na obcej planecie i zaprzyjaźnienie się z ufoludkami. Te i inne przygody, młodzi astronauci i astronautki przeżyją w kosmosie.
Zapraszam w gwiezdną podróż!


Asterixs i Obelix oraz obóz legionistów Cała Galia została podbita przez Rzymian... Cała? Nie! Jedna, jedyna osada, zamieszkała przez nieugiętych Galów, wciąż stawia opór najeźdźcom i uprzykrza życie legionom rzymskim...
Razem z rzymskim legionistą postaramy sie podbić wioskę. Aby się to jednak udało, najpierw legion musi  mieć czym walczyć, musi nauczyć się musztry oraz poćwiczyć refleks.


Starożytne Rzymianki Legionista przywita piękne damy ze starożytnego Rzymu, które dostaną od niego amulety ochronne. Na uroczystości, Panie będą szyły lalki, bawiły się oraz ćwiczyły refleks i spostrzegawczość.


Tajemnice Tutenchamona czyli wycieczka pełna mumii, skarabeuszy i hieroglifówW świecie faraonów zobaczymy marsz żywych mumii, wyścigi faraonów i potwora z pustyni. Będziemy musieli wydostać się z labiryntu, stworzyć skarabeuszowy amulet i nauczyć sie odczytywać hierogilify...być może ta umiejętność posłuży nam przy zdobywaniu skarbów Tutenchamona...


Szkoła magii i czarodziejstwa Hogwart - lekcje w magicznej szkoleDostałeś już list z Hogwartu? Tak? W takim razie zapraszam do szkoły magii i czarodziejstwa! Wpierw wybierzesz swoją różdżkę, a raczej ona to zrobi... jak to z różdżkami bywa. Dostaniesz kilka niezbędnych podręczników i zaopatrzysz się w magiczne zwierzątko. Po tym wszystkim zaczniemy lekcje, na których nauczysz się obrony przed czarną magią, poznasz rzadkie, magiczne zwierzęta, przyrządzisz eliksir, nauczysz sie latać na miotle, nauczysz się wróżyć z magicznej kuli, rzucisz kilka zaklęć różdżką i ... Za dużo nauki? Nie bój się, bo po szkole odwiedzisz Hogsmeade oraz stoczysz walkę z potworem z głębin, a na koniec wszyscy rozjadą się śczęśliwi do domów.Szkoła magii i czarodziejstwa Hogwart - w poszukiwaniu Kamienia FilozoficznegoPo tym jak dostaniecie list z Hogwartu, będą Was czekać niesamowite przygody! Po wybraniu różdżki ruszymy poszukać kamienia filozoficznego, aby się do niego dostać trzeba będzie przejść koło Puszka - psa o trzech głowach, wydostać się z uścisku diabelskich sideł, zdobyć latający klucz, rozegrać partię "szachów", stworzyć eliksir oraz stoczyć walkę z profesorem Quirrellem. Po tych trudach objawi nam się długo wyczekiwany kamień filozoficzny.W najbliższym czasie zamieszczę opis dalszych tematycznych urodzin/imprez dla dzieci, t.j.:

Jurasic Park - w poszukiwaniu dinozaurów
Zamek pełen księżniczek i dzielnych rycerzy
Wielcy malarze
Na balu u księżniczek
Impreza superbohaterów

1 komentarz:

  1. W zabawie w Rzymianki sama chętnie wzięłabym udział :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz.

Miłe słowa jak i krytykę przyjmę z otwartymi ramionami :)